NAPISZ DO NAS

O FIRMIE

Firma Venlo rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku, realizując pierwotnie projekty szklarni typu Venlo na terenie Polski. Nasz profil działalności obejmuje kompleksowy nadzór nad projektami, począwszy od fazy projektowej, aż po etap budowy szklarni, a po jej zakończeniu zapewniamy profesjonalny serwis oraz opiekę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy indywidualne podejście w odniesieniu do potrzeb każdego klienta. W trosce o sprostanie coraz wyższym wymaganiom rynku, stale inwestujemy w rozwój naszych umiejętności i technologii. To pozwala nam zaoferować naszym klientom coraz szerszy zakres usług oraz nowoczesne rozwiązania, które pomagają w osiąganiu ich celów.

Co nas wyróżnia?

Wieloletnie doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy lepiej zrozumieć potrzeby klienta oraz efektywne rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się podczas realizacji projektu.

Nowe technologie

Dzięki naszemu doświadczeniu wykorzystujemy sprawdzone nowe metody i technologie, które pozwalają na osiągnięcie lepszych wyników i optymalizację kosztów.

Jakość usług

Dzięki zdobytym umiejętnościom i wiedzy, możemy zapewnić klientom wysoką jakość usług oraz profesjonalne podejście do każdego projektu.

Jakość materiałów

Oferujemy wysokiej jakości materiały, które zapewniają nie tylko wysoką wydajność i trwałość, ale także przyczyniają się do optymalizacji kosztów.

Terminowość

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie prace zostały wykonane z dotrzymaniem wszystkich ustalonych terminów

Doradztwo i serwis

Dzielimy się z klientami naszą wiedzą, pomagamy w fazie projektowej, gwarantujemy opiekę i wsparcie również po budowie szklarni